Українська    |   English
На первую страницуКарта сайтаСвязаться с нами
Інженер-Сервіс
Новини Про компанію Сервіс-центр Оренда ПТС Енергетичні рішення Контакти

Каталог

Відеокамери
Рекордери
Відеомонітори
Мікшери та блоки відеоефектів
Системи маршрутизації та розподілу сигналів (матриці)
Пристрої компресии та передачі сигналів
Пристрої для синхронізації обладнання
Модульна система
Контролери
Телесуфлери
Об'єктиви
Штативи
Пристрої стабілізації камер
Компендіуми
Джерела живлення
Освітлювальне обладнання
Автоматизація мовлення та виробництва новин
Архівування матеріалів
Вимірювальне обладнання
Службовий зв'язок
Енергетичні рішення


Оренда обладнання
Контакти
Вакансії
Форум
Наші проекти


Логін
Пароль
Реєстрація »
Забув пароль
 

Інженер-Cервіс   »  Новини 
 
Новини




Тепер офіційно. Sony анонсувала FX2 нову кінокамеру нижнього сегменту в лінійці Cinema Line. Вона оснащена сенсором Exmor R із задньою підсвіткою та може записувати безперервно до 13 годин 4K 60p відео.
 
 

FX2 отримала сенсор Exmor R із задньою підсвіткою на 33.0 ефективних мегапікселі, від охоплює широкий діапазон 15+ stops при використанні профілю S-Log3.

Sony FX2 має два режими світлочутливості Dual Base ISO для профілю S-Log 3: 800 та 4000 — це дозволить мати оптимальну якість відео в різних умовах освітлення, запевняють в Sony.

ISO чутливість FX2 для відео може бути розширена до 102400, що робить камеру ідеальним рішенням для зйомки при слабкому освітленні. FX2 вміє записувати матеріали в декількох форматах, що дозволить легко адаптувати її в різні робочі простори пост-продакшен, включаючи 4:2:2 10-bit All-Intra та XAVC S-I DCI 4K при 24.00p.

Камера дозволяє безперервно записувати до 13 годин відео в форматі 4K 60p, доступні різноманітні налаштування швидкості кадрів аж до 60 fps в 4K (для максимум 2.5x ефекту slow-motion) та аж до 120 fps для Full HD (до 5x slow motion).

Sony FX2 підтримує профілі зйомки Cine EI, Cine EI Quick, та Flexible ISO, пропонуючи універсальні робочі процеси під різні вимоги виробництва. Для більш творчого використання камери, можна завантажити до 16 таблиць LUT для попереднього перегляду на камері, що дає можливість точного моніторингу кольорів вже під час зйомки.

«FX2 створена у відповідь на зворотній зв'язок користувачів, вона планувалась як доступна повнокадрова камера для кіновиробництва з унікальними функціями для збагачення досвіду кінематографістів», – поділився Янн Салмон-Легагнер, голова підрозділу IP&S маркетингу Sony Europe. «Серед них варто відзначити новий поворотний видошукач, який значно покращить зручність використання та відповідає вимогам виробництва»

 



« До списку новин  
405 000грн
 
Розширений пошук



QR код посилання на FaceBook


QR код посилання на FaceBook

instagram link
 






    +38 (044) 593-18-20
+38 (073) 593-18-20
+38 (096) 532-96-82
+38 (095) 532-96-82
Telegram cервісного центру @Engineer_Service
  Copyright © Інженер-Сервіс
Усі права захищено


   Створено у ROMART, 2007
 
 
    e-mail: info@engineer-service.tv
м. Київ, вул.Вавилових, 15
Авторизиований сервісний центр професійного відеообладнання Panasonic, Sony, JVC, Fujinon, Canon